Gerilim ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Gerilim
First Kill 1080p İzle
Tüm Bilgiler
First Kill 1080p İzle Aksiyon, Gençlik 
First Kill 1080p İzle. Güzel Verona'nın Savannah, Georgia ve Capulet'lerin ve Montague'lerin seçkin vampirler ve acımasız avcılar olduğu bir dünyada geçen safkan Romeo ve Juliet'ten ilham alan bir hikaye.First Kill 1080p İzle. Serinin yaratıcısı V. E. Schwab tarafından yazılan aynı adlı kısa öyküye dayanan First Kill, genç vampir Juliette (Sarah Catherine Hook) ve genç vampir avcısı Calliope'nin (Imani Lewis) ortasında yıldızların kesiştiği bir romantizmde gezinmelerini konu alıyor. asırlık bir feud. Dizinin baş yapımcısı Felicia D. Henderson ve yönetici yapımcılar Emma Roberts ve Karah Preiss'in imzasını taşıyan First Kill, aynı anda prestijli avcılar Talia ( Aubin Wise) ve Jack Burns (Jason Robert Moore). Sekiz saatlik bölümlerde (hepsi inceleme için mevcuttu), vampirler, avcılar, canavarlar ve anneler Savannah'ı evleri olarak görme hakkı için savaşıyorlar.
  • 0
  Ratched
  Tüm Bilgiler
  Ratched Dram, Gerilim 
  Hemşire Mildred Ratched, Ken Kesey'nin One Flew Over the Cuckoo's Nest'inin ikonik antagonisti. Basitçe Ratched olarak adlandırılan dizi, 1947'de Kuzey Kaliforniya'da gerçekleşir ve Ratched'ı (uzun süredir Murphy işbirlikçisi Sarah Paulson tarafından oynanan) Lucia Eyalet Hastanesinde hemşire olarak işe girerken takip eder. Hastalarla çalışırken ve kendi karanlık, kişisel planlarında gezinirken, hem Kesey'in romanının okuyucularının hem de kitabın 1975 Oscar ödüllü film uyarlamasının hayranlarının aşina olması gereken zehirli bir varlık olduğunu kanıtlıyor.
   • 0
   Tokyo Ghoul 1080p İzle
   Tüm Bilgiler
   Tokyo Ghoul 1080p İzle   
   Tokyo Ghoul İzle. Tokyo Ghoul Türkçe Dublaj İzle. Tokyo Ghol-ul 1080p İzle. Tokyo'da insanları yiyen gizemli hortlakların neden olduğu gerilim dolu bir korku hikayesi başlar. Bu gizemli hortlakların verdiği korku tüm insanları etkisi altına almıştır. Sıradan bir üniversite öğrencisi olan Kaneki, tıpkı kendisi gibi bir kitap kurdu olan Rize'yle Café Anteiku'da karşılaşır. Kaneki, kaderinin bir gecede değişeceğinin farkında değildir.Tokyo Ghoul İzle. 2014 yılın en iddialı yapımlarından bir diğeriyle daha listemize devam ediyoruz. Etkisinden kolay kolay kurtulamayacağınız Tokyo Ghoul; müzikleriyle de fark yaratmayı başarıyor. Seinen türünün en başarılı örneklerinden biri olan Tokyo Ghoul, sezon finalleriyle de sizleri fazlasıyla tatmin edecek.
    • 0
    True Blood Türkçe Dublaj 1080p İzle
    Tüm Bilgiler
    True Blood Türkçe Dublaj 1080p İzle   
    Türkçe Dublaj
    Günümüz çağında vampirler yüzyıllardır yattıkları tabutlarından artık çıkmışlardır. İnsanların ürettiği özel bir formülle oluşturdukları sentetik kan sayesinde insan kanına ihtiyaç duymadan yaşıyabiliyorlar. Artık topluma karışmış vampirler artık özgürdürler.True Blood dizisinin yönetmen koltuğunda ise Alan Ball oturmaktadır. Charlaine Harris'in kaleminden Sookie Stackhouse romanlarının uyarlaması olan True Blood yayınladığı zamandan itibaren vampir konulu dizi türlerinde fırtınalar estirmeye devam ediyor.True Blood dizisinin başrolünde olan Anna Paquin, Sookie Stackhouse rolü sayesinde Altın Küre Ödülü'nü kazanmıştır. Dizide telepatik güçlere sahip olan Sookie, Bons Temps kasabasında büyükannesi ve erkek kardeşi ile yaşamaktadır. Garsonluk yapan Sookie'nin hayatı kasabaya gelen 174 yaşındaki vampir Bill Comton ile tamamen değişecektir....
     • 0
     Blade Runner: Black Lotus izle
     Tüm Bilgiler
     Blade Runner: Black Lotus izle   
     Blade Runner: Black Lotus izle Dizi, 2032'nin Los Angeles şehrinde geçiyor. Şehirde yaşayan bir kadın bir sabah geçmişine dair tüm hatıraları unutarak uyanır. Blade Runner: Black Lotus Türkçe altyazı izle Aynı zamanda kadın bazı güçlere de sahip olur. Ancak bu güçler ölümcül niteliktedir. Bu gizemli olayın iki işareti bulunur: kilitli haldeki bir veri cihazı ve nilüfer dövmesi. Blade Runner: Black Lotus 1080P izle Kadın, bu iki işaretten yola çıkarak gizemi çözmeye çalışacaktır. Kimliğini tekrar kazanmaya çalışırken kanlı ve tehlikeli şekilde insanları avlamak zorunda kalır.
     • IMDb 7.3
     • 0
     Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba izle
     Tüm Bilgiler
     Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba izle   
     Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba izle Tanjiro, kömür satarak geçimini sağlayan bir çocuktur. Bir gün ailesi bir canavar tarafından katledilir. Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Türkçe altyazı izle Hayattaki tek yakını olan kız kardeşi ise bir şeytana dönüştürülmüştür. Tanjiro, kız kardeşini tekrar insana çevirmek için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır. İyi kalpli genç, bir iblis avcısı olmuştur.
     • IMDb 8.8
     • 0
     Squid Game izle
     Tüm Bilgiler
     Squid Game izle   
     Squid Game izle, Squid Game izle Türkçe dublaj izle, Squid Game izle altyazı izle Netflix Dizisi Hayatta pek çok başarısızlık yaşamış yüzlerce kişi, 10 milyon dolar kazanabilecekleri bir hayatta kalma yarışmasına davet edilirler. Squid Game Türkçe dublaj izle Maddi sıkıntılar içerisinde olan bu insanlar için çok cazip gelen bu teklif, onları esrarengiz bir yolculuğa çıkartır. Squid Game Türkçe altyazılı izle Yüzlerce kişi, kilitli kaldıkları yerde ölmemek için mücadele ederler.
      • 1
      Ganglands izle
      Tüm Bilgiler
      Ganglands izle   
      Ganglands izle Mehdi yetenekli bir hırsızdır. Kendisine ve ailesine çok tehlikeli bir uyuşturucu baronu musallat olmuştur. Ganglands Türkçe altyazı izle Adamın şimdiki amacı, ailesini bu uyuşturucu baronuna karşı korumaktır. Ganglands 1080p izle Bunu yaparken şiddetli çatışmalara girmek zorunda kalır.
      • IMDb 7.5
      • 0
      Mad Dog İzle
      Tüm Bilgiler
      Mad Dog İzle   
      Mad Dog izle Choi Kang-Woo eski bir dedektiftir. Ailesini trajik bir kaza sonucunda kaybeder. Mad Dog Türkçe dublaj izle Bu kazaya sebep olanları açığa çıkarmak ve suçlarının cezalarını çekmesini sağlamak için adeta yemin eder. Mad Dog Türkçe altyazı izle İntikam yolunda kendisine yardım etmesi için zeki ve profesyonel bir dolandırıcıyla işbirliği yapmaya karar verir.
      • IMDb 7.3
      • 0
      La Casa de Papel
      Tüm Bilgiler
      La Casa de Papel   
      Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.
      • IMDb 8.5
      • 7
      Fatma
      Tüm Bilgiler
      Fatma   
      Temizlik işlerine giden Fatma, kayıp eşi Zafer’i ararken beklenmedik bir kaosun içine çekilir. Fatma kimsenin şüphelenmediği görünmez bir temizlikçi olduğunu fark eder. (16 yaş ve üzeri için uygundur)
      • IMDb 8.5
      • 0
      Darkness: Those Who Kill
      Tüm Bilgiler
      Darkness: Those Who Kill   
      Kopenhag banliyösünde genç bir kızın kaçırılmasının ardından araştırmacı Jan Michelsen, seri katil uzmanı Louise Bergsteinı bu soruşturmaya getirir.
      • IMDb 7.2
      • 0
      Bitter Daisies
      Tüm Bilgiler
      Bitter Daisies   
      Birbirine sıkı sıkıya bağlı insanların yaşadığı bir kasabada küçük bir kızın kaybolmasını soruşturan bir dedektif, kendi yaşadığı kayıpla bağlantılı sırlarla karşılaşır.
      • IMDb 7
      • 0
      Dark
      Tüm Bilgiler
      Dark   
      Bir çocuğun kaybolması, dört aileyi hummalı bir cevap arayışına iter. Bu arayışları, üç nesli kapsayan akıl almaz bir gizemi ortaya çıkarmalarına neden olur.
      • IMDb 8.7
      • 2
      Inhuman Resources
      Tüm Bilgiler
      Inhuman Resources   
      57 yaşında ve işsiz olan Alain Delambre, cazip bir iş fırsatının büyüsüne kapılır. Ancak zalim bir kurumsal oyunun içinde bir piyon olduğunu anlayınca durum çirkinleşir.
      • IMDb 7.2
      • 0
      Akıncı Belgeseli
      Tüm Bilgiler
      Akıncı Belgeseli   
      Türkiye’nin savunma sanayiinde kritik bir eşiği daha aşmasına neden olacak önemli projelerden biri olan Bayraktar AKINCI TİHA’nın (Taarruzi İnsansız Hava Aracı) geliştirme çalışmaları bir belgesele konu oldu. Türkiye’nin taarruzi sınıftaki ilk insansız hava aracı olan ve Baykar tarafından geliştirilen Bayraktar AKINCI’nın geliştirme aşamaları “AKINCI” adı verilen belgesel ile ilk kez gözler önüne seriliyor.
      • IMDb 10.0
      • 0
      Into the Night
      Tüm Bilgiler
      Into the Night   
      Gizemli bir kozmik olay dünyayı kasıp kavururken, kaçırılan bir gece uçağındaki yolcular ve uçuş ekibi, güneşe karşı bir yarışa girişir.
      • IMDb 7.7
      • 0
      ZOO
      Tüm Bilgiler
      ZOO   
      Dünyadaki hayvan türleri insanlara saldırmaya başlayınca tartışmalara sebep olan zoolog Jackson Oz bu ani değişikliğin nedenini bulmaya çalışır.
      • IMDb 6.8
      • 0
      Queen of the South
      Tüm Bilgiler
      Queen of the South   
      Sevgilisini öldüren kartel için çalışmaya zorlanan Teresa, hayatta kalabilmek için şehirdeki deneyimlerine, sadık bir dostuna ve gizemli bir deftere güvenmek zorundadır.
      • IMDb 7.9
      • 0
      Gomorra
      Tüm Bilgiler
      Gomorra   
      Aynı isimli kitabından uyarlanan Gomorrah, İtalyan bir mafya dizisi. İtalyada çok yüksek izlenme oranlarında ulaşan dizi, Savastano ailesinin sağ kolu olan Ciro, Pietro ve onun oğlu Genny etrafında şekilleniyor. İtalyada mafyanın yıldızının oldukça parladığı zamanlar, ama bölgelerin hakimiyeti konusunda aileler arasında büyük bir savaş yaşanıyor. Bu sırada Savastano ailesinin reisi yakalanıyor. Her ne kadar Cironun da polis tarafından yakalanması an meselesi olsa da, aileyi artık onun yönetmesi gerekiyor.
      • IMDb 8.7
      • 0
      Kalifat
      Tüm Bilgiler
      Kalifat   
      IŞİDin yakın zamanda İsveçte gerçekleştireceği saldırı, zor durumdaki bir annenin, dikbaşlı bir öğrencinin ve hırslı bir polisin kaderlerini iç içe geçirir.
      • IMDb 8
      • 0
      Fringe
      Tüm Bilgiler
      Fringe   
      Hamburg-Boston seferini yapan 627 nolu uçak, tüm yolcuları ve mürettebatı bir çeşit kimyasal saldırıya maruz kalmış halde, Boston Logan Havalimanına iniş yapar. Bu akıl almaz olayı araştırması içinse FBI Özel Ajanı Olivia Dunham ve John Scott görevlendirilir. Fakat Scottun bir patlama sonrası komaya girmesi, aynı zamanda sevgilisi olan Dunhamı harekete geçirir. Bir zamanlar hükümetin gizli deneyleri için çalıştıktan sonra, 17 yıl boyunca bir akıl hastanesine kapıtılan Walter Bishopa ulaşan Dunham, yıllar önce üstü örtülen bir dizi doğaüstü ve paranormal deneyin de yeniden canlanmasına aracı olacaktır. Bu sayede geleneksel bilimin açıklayamadığı vakaları incelemek üzere, İç Güvenlik Teşkilatının üst düzey ajanlarından Phillip Broylesın yetkisi dahilinde FBIa bağlı Fringe ekibi kurulmuş olur. İnandığı bilimsel değerlerin daha ötesini görmeye başlayan Dunham sayesinde biz de, gerçek yaşamlarında hiç kimsenin kendi kimliği ile hareket etmediğini keşfederiz...
      • IMDb 8.4
      • 1
      Beastars
      Tüm Bilgiler
      Beastars   
      Her türden canlının bir arada yaşadığı bir dünyada nazik bir kurt, gittiği okulda işlenen bir cinayetin ardından yırtıcı güdülerinin farkına varır.
      • IMDb 8.1
      • 0
      Mr. Robot
      Tüm Bilgiler
      Mr. Robot   
      Gündüz yazılım güvenliği şirketinde çalışan geceleri ise sanal evrenin kahramanı olan Elliotın heyecan dolu dünyasına giriş yapmaya hazır olun! Merak uyandıran senaryosuyla başarılı bir psikolojik gerilim olan dizide, başroldeki Rami Maleke Mr.Robot rolünde ünlü aktör Christian Slater eşlik ediyor.
      • IMDb 8.5
      • 0
      The Valhalla Murders
      Tüm Bilgiler
      The Valhalla Murders   
      Acı dolu bir geçmişi olan Oslolu bir dedektif, memleketi İzlanda'ya dönerek azimli bir polisin gizemli bir fotoğrafla bağlantılı bir seri katili yakalamasına yardım eder.
      • IMDb 7
      • 0
      Bloodride
      Tüm Bilgiler
      Bloodride   
      Bu keyif verici derecede dehşetli korku antolojisi dizisinde, tekinsiz bir otobüsün talihsiz yolcuları, bilinmeyen korkunç bir destinasyona doğru yol alıyor.
      • IMDb 5.0
      • 0
      Marvel’s Luke Cage
      Tüm Bilgiler
      Marvel’s Luke Cage   
      Hapishanede geçirdiği günlerde üzerinde uygulanan deneyler sonucu Luke Cage; her türlü darbeye ve sıcaklığa karşı dayanıklı bir deri, iyileşme yeteneği ile süper insan gücüne sahip bir karakterdir.
      • IMDb 7.3
      • 1
      The Purge
      Tüm Bilgiler
      The Purge   
      The Purge dizi konusu ise şöyle; 12 saat boyunca (19:00-07:00), istediğiniz her şeyi yapmak konusunda serbestsiniz, eğer bir fırsatını yakalayabilirseniz cinayet bile işleyebilirsiniz! Bunun herhangi bir ceza almayacaksınız. Amerika’da belli bir süredir bu tarz bir gelenek başlatılmış. Öyle ki, Arınma Gecesi’nde, bu 12 saatlik zaman diliminde, hastane, polis, itfaiye gibi acil durum hizmetlerine ara verilmekte. The Purge dizisi, filmlerle aynı havaya hakim ve aynı evreni paylaşan bir yapım. Diziye başlamak için illa filmleri öncesinden izlemek gerekmiyor.
      • IMDb 7.1
      • 0
      12
      Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Netflix-izle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
      Film izle - Netflix izle - Netflix dizileri izle - Netflix filmleri izle - maksibet