Komedi ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Komedi
One Spring Night 1080p İzle
Tüm Bilgiler
One Spring Night 1080p İzle Dram, Komedi 
 One Spring Night İzle.  One Spring Night 1080p İzle.  One Spring Night Türkçe Dublaj İzle. Lee Jeongin (Han Jimin) bir kütüphanecidir.Bankacı olarak iyi bir işi olan varlıklı bir aileden olan Kwon Kiseok (Kim Junhan)ile dört yıllık bir ilişkisi vardır. Jeongin, arkadaşının evinin yakınındaki bir mahallede çalışan eczacı Yoo Jiho(Jung Haein) ile tanışır. Akşamdan kalma ilacı istemek için içeri giriyor ama ödeyecek parası yok. Daha sonra ödemeyesöz verir ve geri geleceğini kanıtlamak için Jiho'dan telefon numarasını ister. One Spring Night İzle. Jeongin sonunda ilaç parasını ödemek için geri döner ve bir dizi karşılaşma sonucunda o ve Jiho arkadaş olmayı kabul eder.Aralarında temel bir çekim var ama Jeongin zaten biriyle görüştüğünü açıkça gösteriyor. Jiho ayrıca bekar bir babaolduğunu da paylaşıyor. One Spring Night İzle. Kiseok, Jeongin'e evlilik konusunu gündeme getirir, ancak teklife kayıtsız bir tepki verir.Durum hakkında düşünmek için zaman ister ve kısa süre sonra Kisoek'e olan duygularının değiştiğini fark eder.Bu nedenle, Jiho ile yeni bir ilişki başlatmak için onunla olan biteni bitirmeyi umuyor. One Spring Night İzle. Jeongin, ailenin ortanca çocuğudur ve iki kız kardeşi vardır; büyük olanı Lee Seoin (Im Sungeon) ve küçük olanı LeeJaein (Joo Minkyung). Seoin, diş hastanesi sahibi bir dişçi olan Nam Sihoon (Lee Moosaeng) ile evli olan ünlü birTV muhabiridir. Aynı zamanda istismarcı bir kocadır, bu yüzden Seoin ondan boşanmaya çalışıyor. En genç Jaein,yurtdışındaki eğitimini bitiremeyince eve döner. Ailesinin dönüşünü öğrenmesini engellemek için Jeongin'in yanında kalır.
  • 0
  How I Met Your Father izle
  Tüm Bilgiler
  How I Met Your Father izle Komedi 
  How I Met Your Father izle Efsane sitcom How I Met Your Mother'ın bir uyarlaması olan dizide Sophie, oğluna babasıyla nasıl tanıştıklarını anlatmaya başlar. How I Met Your Father Türkçe altyazı izle Sophie'nin yakın arkadaşlarından oluşan grupla New York'ta teknoloji çağında neler yaptıkları, kendilerini tanımak için hangi maceralara yelken açtıklarına şahit olacağız.
  • IMDb 7.6
  • 0
  Murderville izle
  Tüm Bilgiler
  Murderville izle   
  Murderville izle Terry Seattle, eksantrik ve eğlenceli bir dedektiftir. Dizide Terry, her bölümde farklı bir cinayet vakasını çözmeye çalışıyor. Murderville Türkçe altyazı izle Vakaları kendine has bir tavırla çözen dedektif, cinayeti çözerken yanına bir yardımcı almayı da ihmal etmiyor.
  • IMDb 5.9
  • 0
  Peacemaker izle
  Tüm Bilgiler
  Peacemaker izle   
  Peacemaker izle 2021 Yapımı The Suicide Squad filminde yaşananların sonrasını konu alan dizide Christopher'ın maceralarına tanık oluyoruz. Peacemaker Türkçe altyazılı izle Bloodsport ile yaşadığı tehlikeli karşılaşmadan sonra evine dönen Christopher, özgürlüğüne kavuştuğunu düşünürken kısa süre sonra bu düşüncesi suya düşecektir. Peacemaker 1080P izle Özgürlüğü kazanmak için macera dolu savaşlara girmek zorunda kalır.
  • IMDb 8.7
  • 0
  Harlem izle
  Tüm Bilgiler
  Harlem izle   
  Harlem izle Birbirlerinden oldukça farklı karaktere ve kariyere sahip olan 4 kız arkadaş New York'un Harlem bölgesinde yaşamaktadır. Harlem dizi izle Hırslı ve güzel 4 kadın, birbirlerine destek olarak hem kariyerlerinde hem de aşk yaşamlarında hayallerini gerçekleştirmeye çalışırlar.
   • 0
   The Shrink Next Door izle
   Tüm Bilgiler
   The Shrink Next Door izle   
   The Shrink Next Door izle Hayatındaki sorunlar sebebiyle psikiyatra gitmeye karar veren Marty, bunun için Dr. Isaac Herschkopf'e başvurur. The Shrink Next Door Türkçe altyazı izle Oldukça farklı bir karakter olan Dr. Isaac, Marty ile üst düzeyde ilgilenip ona yardımcı olur. The Shrink Next Door 1080p izle Danışan olarak bu durumdan memnun olan Marty, her şeyin iyi gittiğini düşünür. Ancak Dr. Isaac içten içe danışanının hayatını kontrol etmeye başlayıp kendi çıkarlarını sergilemeye başlar.
   • IMDb 8.1
   • 0
   Christmas Flow izle
   Tüm Bilgiler
   Christmas Flow izle   
   Christmas Flow izle Ülkede oldukça tanınır bir rapçi ve çalışkan bir gazeteci, Christmas gecesinde tanışarak ani şekilde birbirlerine aşık olurlar. Christmas Flow Türkçe altyazılı izle Karakter ve hayata bakış anlamında birbirlerinden çok farklı olan ikili, bu ilişkiyi sürdürebilecek mi?
    • 0
    Curb Your Enthusiasm izle
    Tüm Bilgiler
    Curb Your Enthusiasm izle   
    Curb Your Enthusiasm izle Efsane Seinfeld dizisinden tanıdığımız yazar ve yapımcı Larry David, bu sitcom dizisinde kendisini yansıtıyor. Curb Your Enthusiasm Türkçe altyazı izle Dizide paralel evrendeki Larry'nin hiçbir şeyi tam anlamıyla yapamadığına şahit oluyoruz. Curb Your Enthusiasm 1080p izle Ona göre başka kimse de yapamaz. Larry dizide kendisini oynamaktadır. Diğer dizi karakterleri de Larry'nin gerçek arkadaşlarıdır.
    • IMDb 8.2
    • 0
    Dickinson izle
    Tüm Bilgiler
    Dickinson izle   
    Dickinson izle Amerikan edebiyatının en önemli isimlerinden biri olarak gösterilen Emily Dickinson'ın hayatına yakından bakmak ister misiniz? Dickinson Türkçe altyazılı izle Dizi, çarpıcı edebiyatçının 19. yüzyılda Massachusetts eyaletinde şiire nasıl başladığını ve bu yolda nasıl ilerlediğini anlatıyor. Dickinson 1080p izle Ayrıca Dickinson'ın ailesiyle olan sarsıntılı ilişkisini de izleyiciye yansıtıyor.
    • IMDb 8.7
    • 0
    Suspicious Partner izle
    Tüm Bilgiler
    Suspicious Partner izle   
    Suspicious Partner izle Oldukça başarılı kariyere sahip olan bir savcı, yeni bir stajyeri işe alır. Suspicious Partner 1080p izle Neşeli ve eğlenceli stajyerle yakın ilişkiler geliştiren savcı, bir süre sonra dehşet verici bir gerçeği öğrenir. Suspicious Partner Türkçe altyazılı izle Stajyer kız, bir cinayetin baş şüphelisidir.
    • IMDb 8
    • 0
    Just Beyond izle
    Tüm Bilgiler
    Just Beyond izle   
    Just Beyond izle Pek çok öğrenci için ortaokul, en kötü yer olarak tasvir edilir. Just Beyond Türkçe altyazılı izle Ama iyi birer arkadaş olan Jess, Josh ve Marco içiin bu durum çok daha belirgindir. Onlar için evrendeki en kötü yer ortaokuldur!
    • IMDb 7.5
    • 0
    Inside Job izle
    Tüm Bilgiler
    Inside Job izle   
    Inside Job izle Dizi, tek görevi dünyada dolaşan komplo teorilerini araştırmak olan bir grubu anlatıyor. Inside Job Türkçe altyazı izle Derin devlet için çalışan bu grup, tüm gününü komplo teorilerini çözmek ve gerektiği yerde sır tutmaya harcıyor.
    • IMDb 8
    • 0
    Sex, Love & Goop izle
    Tüm Bilgiler
    Sex, Love & Goop izle   
    Sex, Love & Goop izle Bu Netflix reality dizisinde Gwyneth Paltrow önderliğindeki uzmanlar, programa katılan cesur çiftlere daha tutkulu seks deneyimi yaşamaları için eğitimler veriyor.
    • IMDb 5.0
    • 0
    Komi Can’t Communicate izle
    Tüm Bilgiler
    Komi Can’t Communicate izle   
    Komi Can't Communicate izle Güzel kız Komi, yeni bir liseye taşınır. Birbirinden farklı karakterlerin bulunduğu lisede okuyan Todano çekingen ve asosyal biridir. Komi Can't Communicate Türkçe altyazı izle Komi, 100 arkadaş edinme hedefi belirlemiştir. Tadano, bu hedef için Komi'ye yardım eder.
    • IMDb 9
    • 0
    Pretty Smart izle
    Tüm Bilgiler
    Pretty Smart izle   
    Chelsea, kitap okumayı çok seven zeki bir kızdır. Gelişen olaylar sonucunda kız kardeşi ve onun arkadaşlarıyla aynı evde kalmaya başlamıştır. Kız kardeşinin umursamaz tavırları ve diğerlerinin rahatlığı, Chelsea'yi çok kızdırır.
    • IMDb 4,5
    • 0
    The Way of the Househusband izle
    Tüm Bilgiler
    The Way of the Househusband izle   
    The Way of the Househusband izle Efsane yakuza Tatsu geri dönüyor. Karanlık suçlarla geçmişini artık geri bırakmıştır. "Ölümsüz Ejderha" becerikli ve özverili bir ev erkeği olmuştur.
    • IMDb 8.7
    • 0
    The Big Leap izle
    Tüm Bilgiler
    The Big Leap izle   
    The Big Leap izle Kuğu Gölü'nü temel alan bir dans yarışması televizyonda yayınlanacaktır. Bir grup insan, bu yarışmaya katılmaya karar verirler. The Big Leap Türkçe altyazı izle Hayatlarında genelde şanssız olan bu insanların yarışmaya katıldığı andan itibaren yaşamları çok değişecektir. The Big Leap 1080p izle Ama bu değişim iyi yönde mi yoksa kötü yönde mi olacak? İzleyip görelim.
    • IMDb 9
    • 0
    Superstore izle
    Tüm Bilgiler
    Superstore izle   
    Superstore izle Bir süpermarketin samimi ve bir o kadar ilginç çalışanlarıyla birlikte ortaya eğlenceli olaylar çıkıyor. Superstore Türkçe altyazı izle Bir gün markette kaybolan bir çocuğu endişeyle ailesini ulaştırmaya çalışırlar başka gün ise müşterilerle kıyasıya bir pazarlık yaparlar. Superstore 1080p izle Tüm bu sorunlar karşısında el ele verip mücadele ederler. En sonunda da üstesinden gelmeyi başarırlar.
    • IMDb 7.5
    • 0
    What We Do in the Shadows İzle
    Tüm Bilgiler
    What We Do in the Shadows İzle   
    What We Do in the Shadows izle Aynı ismi taşıyan filmden uyarlanan dizi, üç vampire odaklanıyor. What We Do in the Shadows 1080p izle Aynı yerde yaşayan üç vampirin gece gündüz yaşadıkları fantastik ve bir o kadar komik olaylara tanık oluyoruz.
    • IMDb 7.7
    • 0
    RE-MAIN İzle
    Tüm Bilgiler
    RE-MAIN İzle   
    RE-MAIN izle Minato, ortaokul 3. sınıfta kaza geçirmiştir. Geçirdiği kaza sonrasında çok sevdiği su topunu oynamayı bırakır. RE-MAIN Türkçe altyazı izle Liseye geçtiğinde kendisine su topuna yeniden başlayacağına dair söz verir. RE-MAIN 1080p izle Daha sonra lisede bir su topu takımı kurulmasına öncülük eder ve kıyasıya bir macera başlar.
    • IMDb 8.3
    • 0
    Star Trek: Lower Decks İzle
    Tüm Bilgiler
    Star Trek: Lower Decks İzle   
    Star Trek: Lower Decks izle Rick and Morty dizisinin yazarı Mike McMahan tarafından hazırlanan dizide yıldız filosundaki bir gemide yaşananlar anlatılıyor. Star Trek: Lower Decks Türkçe altyazılı izle U.S.S. Cerritos 2380 isimli bu araç, yıldız filosunun değersiz görülen bir gemisidir. Star Trek: Lower Decks 1080p izle Ancak gemide görev yapan mürettebat hem ilginç hem de eğlenceli isimlerden oluşuyor.
    • IMDb 7.1
    • 0
    The Chair İzle
    Tüm Bilgiler
    The Chair İzle   
    The Chair izle Ülkenin saygın üniversitelerinden birinde görev yapan siyahi kadın bir gün üniversitenin bölüm başkanlığına getirilir. The Chair Türkçe altyazılı izle Kendisi bu göreve getirilen ilk siyahi kişidir. The Chair 1080p izle Kadın, bölüm öğrencilerinin ve görevlerinin zorlu istekleri karşısında yoğun bir mücadele vermek zorunda kalır.
    • IMDb 7.8
    • 0
    On the Verge İzle
    Tüm Bilgiler
    On the Verge İzle   
    On the Verge izle Birbirlerinden çok farklı hayatlara sahip olan dört kadının ortak noktası orta yaş sendromu yaşıyor olmalarıdır. On the Verge 1080p izle Salgın öncesindeki Los Angeles'ta bu dört kadın, orta yaş krizini aşk ve iş hayatında yapacağı değişikliklerle çözmeyi hedefliyordur.
     • 0
     Post Mortem: No One Dies in Skarnes İzle
     Tüm Bilgiler
     Post Mortem: No One Dies in Skarnes İzle   
     Post Mortem izle Live Hallengen adlı kadının öldüğü açıklanmıştır. Post Mortem Türkçe altyazılı izle Ancak saatler sonra kadın morgda gözlerini açar. Post Mortem 1080p izle Yeniden dirilen kadın kana susayarak uyanmıştır. Kana susamışlığını ailesi tarafından işletilen cenaze evine yeni müşteriler kazanmak için kullanmaya başlar.
     • IMDb 7.8
     • 0
     Marvel’s Ultimate Spider-Man İzle
     Tüm Bilgiler
     Marvel’s Ultimate Spider-Man İzle   
     Marvel's Ultimate Spider-Man izle Peter Parker Queens şehrinde yaşayan bir bilim kurdudur. Bir gün genetik yapısıyla oynanmış bir örümcek Peter'ı ısırır. Marvel's Ultimate Spider-Man Türkçe altyazılı izle Örümceğin ısırığı sonrasında genç dahi bazı güçler elde etmeye başlar. Marvel's Ultimate Spider-Man 1080p izle Süper güçler elde ettikten sonra Peter Parker şehrinde ve çevresinde yaşanan sorunları çözmek için büyük bir sorumluluk üstlenir
     • IMDb 7.6
     • 0
     Haikyuu İzle
     Tüm Bilgiler
     Haikyuu İzle   
     Haikyuu izle Bir etkinlik sonrasında Shouyou Hinata'nın içinde voleybol aşkı canlanmaya başlar. Haikyuu Türkçe altyazılı izle Çevresinde voleybol oynayan pek kimse olmamasına rağmen bir voleybol takımı kurmaya çabalayan Hinata, daha önce kaybettiği bir takıma karşı yeni bir maça çıkacaktır. Haikyuu 1080p izle Bu maçı kazanmak için elinden gelenin fazlasını yapar.
     • IMDb 8.8
     • 0
     Hometown Cha-Cha-Cha İzle
     Tüm Bilgiler
     Hometown Cha-Cha-Cha İzle   
     Hometown Cha-Cha-Cha izle Büyükşehirde yaşamaya alışkın bir diş hekimi, küçük bir kasabada bir muayenehane açar. Hometown Cha-Cha-Cha Türkçe altyazılı izle Genç hekim, kasabada kendisiyle tam zıt olan bir adamla tanışır ve kısa sürede çok samimi ilişki kurmaya başlarlar.
     • IMDb 9.2
     • 0
     Kuroko’s Basketball İzle
     Tüm Bilgiler
     Kuroko’s Basketball İzle   
     Kuroko's Basketball izle Teikou Orta Okulu müthiş bir basketbol takımına sahiptir. Takım herkesi inanılmaz farkla yenmektedir. Ancak sene sonunda takımın bütün üyeleri okulu tamamlayıp farklı liselere gitmiştir, Kuruko da dahil. Kuroko's Basketball 1080p izle Kuruko, yeni gittiği lisenin de basketbol takımına girmiştir ama yeteneksizliğiyle herkesi şaşırmıştır. Kuroko's Basketball Türkçe altyazılı izle Yalnız bu gencin takım oyunuyla birlikte ortaya çıkan müthiş bir yeteneği olduğu fark edilince herkesin fikri değişir.
     • IMDb 8.7
     • 0
     Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Netflix-izle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
     Film izle - Netflix izle - Netflix dizileri izle - Netflix filmleri izle - maksibet - kralbet