Marvel
Avengers Assemble İzle
Tüm Bilgiler
Avengers Assemble İzle Aksiyon, Animasyon 
Avengers Assemble İzle. Avengers Assemble, son yarım yüzyılın tartışmasız en büyük filmsel başarı öyküsü olan Marvel Sinematik evreninin yükselişini ve devam eden yükselişini anlatıyor. 2008'den bu yana, birbirine bağlı 23 süper kahraman filmi serisi, dünya çapında 22,5 milyar doların üzerinde hasılat elde etti.Avengers Assemble İzle. Bu, iki deneyimli pop kültürü uzmanı gazeteci Chris Lee ve Geoff Boucher tarafından bir araya getirilen MCU'nun nasıl ortaya çıktığına dair ilk ve tek kapsamlı anlatı. Avengers Assemble, Jon Favreau, Robert Downey, Jr., Kevin Feige, Isaac Permutter ve sık sık fazla itibar görmeyen kurucu mimarlardan biri olan David Maisel'den MCU'daki büyük oyunculara içeriden erişim sağlıyor. . Kitap, Marvel Studios'un kurulmasıyla başlıyor ve okuyucuları, gerçek Marvel Evreninin nasıl oluştuğunun ve dikkate değer başarılara nasıl devam ettiklerinin perde arkasına götürüyor.Avengers Assemble İzle . Hem Marvel hayranları hem de sinema hayranları, bir mega franchise'ın yapımına dair bu patlayıcı içten bakışta takıntı yapacak çok şey bulacaklar.
  • 0
  Marvel’s Agent Carter
  Tüm Bilgiler
  Marvel’s Agent Carter   
  Marvel Evreni filmleri serisinde ilk Captain America filminde tanıştığımız ajan Peggy Carter karakterinin üzerine yapılan bir uzantı dizisi. Karakteri yine Hayley Atwell canlandıracak.
  • IMDb 7.6
  • 0
  Marvel’s Inhumans
  Tüm Bilgiler
  Marvel’s Inhumans   
  Uzun yıllar Marvel sinema evreninin bir parçası olarak adı anılan Inhumans, geçtiğimiz yıl bu planın değiştiği ve Inhumansın ABC kanalında dizi olacağı açıklanmıştı. Marvelın da sahibi olan Disneye ait olan ABC kanalı Agents of SHIELD dizisine de ev sahipliği yapmakta. Inhumans dizisi süper güçlere sahip bir ailenin kendi krallıklarından kovulmasıyla başlıyor ve yeniden bir araya gelerek eski güçlerine kavuşma hikayesine odaklanıyor. Dizinin ilk iki bölümü 1 Eylül tarihinden itibaren dünya çapında pek çok IMAX salonunda gösterime girecek. Esas yayın hayatına ise 29 Eylülde ABC kanalında yayınlanacak ilk bölümüyle başlayacak.
  • IMDb 5.5
  • 0
  Marvel’s Runaways
  Tüm Bilgiler
  Marvel’s Runaways   
  2017 yapımı Marvel dizisi olan Runawaysin konusu: Anne-babalarının kılık değiştirmiş süper kötü insanlar olduklarını keşfettikten sonra, bir grup genç ailelerinin eylemlerini telafi etmek ve kökenlerinin sırlarını keşfetmek için evlerinden kaçar ve bir araya gelirler.
  • IMDb 7.7
  • 0
  Marvel’s Cloak & Dagger
  Tüm Bilgiler
  Marvel’s Cloak & Dagger   
  Tandy Bowen ve Tyrone Johnson çocukluklarında çok kötü bir olay yaşamıştır. Bu olayın üzerine ikisinin de yaşamı değişmiştir. Seneler sonra ikilimiz tesadüf eseri karşılaşırlar ve ikisinin de bugüne kadar fark etmediği bir takım güçleri ortaya çıkar. Bunun üzerine ikisi de güçlerini keşfetmeye başlarlar ve geçmişlerinde yaşadıkları kötü olaylar üzerine araştırma yapmaya çalışırlar. İlk karşılaşmanın üzerine yeniden birbirlerinin yoluna çıkarlar ve geçmişlerinde yaşadıkları olayları birleştirerek ortak olarak çalışmaya başlarlar. Bu sırada da yeni güçlerini keşfederler.
  • IMDb 7.2
  • 0
  Marvel’s The Punisher
  Tüm Bilgiler
  Marvel’s The Punisher   
  Dizi, daha önce "Daredevil" dizisine konu olan Frank Castlei merkezine almaktadır. Karakteri The Walking Dead dizisinden de hatırlayacağınız Jon Bernthal canlandırmaktadır. Kendisine "Punisher/İnfazcı" adını veren Frank, öldürücü yöntemlerle suçla mücadele eden bir antikahramandır. Ailesinin mafya tarafından öldürülmesinin ardından kendine has yöntemlerle, ne pahasına olursa olsun suçluları avlamaya başlar. Girdiği bu yolda işkence etme, adam kaçırma, tehdit etme ve her türlü öldürme yöntemini kendisine mübah sayar. Kısa zamanda suç dünyasında tanınan biri haline gelir.
  • IMDb 8
  • 1
  Marvel’s The Defenders
  Tüm Bilgiler
  Marvel’s The Defenders   
  Dizi Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fistten oluşan ekibin New Yorkta ki suçlularla mücadele edeceklerini konu edinir.Uğursuz bir komplo New York City'yi tehdit ettiğinde Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist ortak düşmana karşı güç birliği yapar.
  • IMDb 7.3
  • 2
  Marvel’s Luke Cage
  Tüm Bilgiler
  Marvel’s Luke Cage   
  Hapishanede geçirdiği günlerde üzerinde uygulanan deneyler sonucu Luke Cage; her türlü darbeye ve sıcaklığa karşı dayanıklı bir deri, iyileşme yeteneği ile süper insan gücüne sahip bir karakterdir.
  • IMDb 7.3
  • 1
  Marvel’s Iron Fist
  Tüm Bilgiler
  Marvel’s Iron Fist   
  Gücünü nerede ve ne zaman kullanması gerektiğini konusunda profesyonel olan Iron Fist, dövüş sanatları konusunda uzmandır. Gücünü bir ejderhadan aldığı darbeyle kazanmıştır. Yıllardır uzak kaldığı şehrine (New York City) geri dönen Danny Rand benzersiz yeteneklerini ve dövüş sanatları konusundaki uzmanlığını yolsuzlukla mücadele ve kötülerle savaşmak için kullanır.
  • IMDb 6.1
  • 1
  Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Netflix-izle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
  Film izle - Netflix izle - Netflix dizileri izle - Netflix filmleri izle - maksibet