Tarih ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Tarih
Pera Palas’ta Gece Yarısı
Tüm Bilgiler
Pera Palas’ta Gece Yarısı Dram, Savaş 
Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisinde Charles King'in "Midnight at the Pera Palace" adındaki ödüllü kitabından uyarlanan dram türündeki dizi, Esra adındaki genç bir gazetecinin İstanbul'daki efsanevi Pera Palas Oteli hakkında bir yazı yazması için görevlendirilmesinden sonra olan ilginç olayları konu alıyor. Esra tarihi Pera Palas Oteli ile ilgili yazısı için otele gider ve kaldığı odalardan birinin 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu anlar. Bu harika keşfi sayesinde geçmişe bir yolculuk yapar. Bu sayede modern Türkiye'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'e karşı düzenlenen siyasi bir komplodan haberdar olur. Bundan sonra Esra, Türkiye'nin tarih akışını ve geleceğini korumak zorundadır ve kurnaz otel müdürü Ahmet ile birlikte hareket edecektir. Ancak Esra bu sırada Halit adında İstanbul'un en çılgın kulübünün sahibi, yakışıklı ve gizemli adamla tanıştıktan sonra, 1919 İstanbul'unda aslında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlar.
  • 0
  Akıncı Belgeseli
  Tüm Bilgiler
  Akıncı Belgeseli   
  Türkiye’nin savunma sanayiinde kritik bir eşiği daha aşmasına neden olacak önemli projelerden biri olan Bayraktar AKINCI TİHA’nın (Taarruzi İnsansız Hava Aracı) geliştirme çalışmaları bir belgesele konu oldu. Türkiye’nin taarruzi sınıftaki ilk insansız hava aracı olan ve Baykar tarafından geliştirilen Bayraktar AKINCI’nın geliştirme aşamaları “AKINCI” adı verilen belgesel ile ilk kez gözler önüne seriliyor.
  • IMDb 10.0
  • 0
  II. Dünya Savaşı’nın En Önemli Olayları (Renkli)
  Tüm Bilgiler
  II. Dünya Savaşı’nın En Önemli Olayları (Renkli)   
  Renkli çekimler içeren bu etkileyici belgesel dizisinde, Pearl Harbor saldırısından D-Day çıkarmasına kadar 2. Dünya Savaşı'nın en önemli olayları ele alınıyor.
  • IMDb 8.7
  • 0
  The Last Dance
  Tüm Bilgiler
  The Last Dance   
  1997-98 sezonundan yayınlanmamış görüntülerle dolu bu belgesel dizisi, Michael Jordan'ın kariyerinin ve 1990'lardaki Chicago Bulls'un eksiksiz bir öyküsünü anlatıyor.
  • IMDb 9.4
  • 0
  The Pacific
  Tüm Bilgiler
  The Pacific   
  The Pacific, 10 bölümden oluşan II. Dünya Savaşı konulu dizi-film. HBO, Seven Network Avustralya, Playtone ve DreamWorks yapımlı filmin, prömiyeri 14 Mart 2010 tarihinde yapılmıştır.2001 yapımlı dizi-film olan Kardeşler Takımı benzeridir. Amerikan Deniz Piyade Kolordusunun Pasifik Cephesinde Japon İmparatorluk Deniz Kuvvetleri birliklerine karşı verdiği mücadeleyi konu almaktadır.
  • IMDb 8.3
  • 0
  The Untold History of The United States – ABD’nin Gizli Tarihi
  Tüm Bilgiler
  The Untold History of The United States – ABD’nin Gizli Tarihi   
  Oliver Stone'un yönettiği ve İkinci Dünya Savaşı'ndan çıkan Amerikan İmparatorluğu’na yeni bir bakış sunan on bölümün ilki Roosevelt ve Stalin'e odaklanıyor. Amerikalı Henry Wallace gibi ismi duyulmadık kahramanları ve Sovyetler'in nasıl şeytanlaştırıldığını keşfediyoruz.
  • IMDb 8.2
  • 0
  Rise of Empires: Ottoman
  Tüm Bilgiler
  Rise of Empires: Ottoman   
  Osmanlı Sultanı II. Mehmet, Bizans'ın başkenti Konstantinopolis'i fethetmek üzere destansı bir sefere çıkar ve tarihin akışını yüzyıllar boyunca değiştirir.
  • IMDb 8.6
  • 0
  Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Netflix-izle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
  Film izle - Netflix izle - Netflix dizileri izle - Netflix filmleri izle - maksibet - kralbet