1. Hayalet Avcıları (Ghostbusters) Türkçe Dublaj İzle

  Hayalet Avcıları (Ghostbusters) Türkçe Dublaj İzle

  1080P Türkçe Dublaj

  Hayalet Avcıları (Ghostbusters) Türkçe Dublaj İzle. Hayaletler konusunda uzmanlaşmış üç uyumsuz parapsikoloji araştırma profesörü, Dr. Egon Spengler (Harold Ramis), Dr. Raymond Stantz (Dan Aykroyd) ve Dr. Peter Venkman (Bill Murray), Columbia Üniversitesi burslarını sonlandırdıktan sonra kendilerini iş ararken bulurlar.

  Columbia'dan atılmadan önce, New York Şehri Halk Kütüphanesinde bir musallat olayı araştırırlar ve simetrik bir kitap istifleme gördükten sonra onları Kütüphaneden dışarı atan bir hayalet kütüphaneciyle (Gri Hanım) karşılaşırlar.

  Hayalet Avcıları (Ghostbusters) Türkçe Dublaj İzle. Venkman, Stantz ve Spengler bulgularını paylaşmanın bir yolu olmadan meseleyi kendi ellerine alırlar. Şehirde gezinmek için "Ecto-1" adlı 1959 Cadillac Miller-Meteor Ambulansını kullanarak ve Janine Melnitz'i (Annie) işe alarak eski bir itfaiyeden "Ghostbusters", "profesyonel paranormal soruşturma ve eleme hizmeti" adlı bir işe başlarlar. Potts) telefonları ve büro işlerini halletmek için. 550 Central Park West'ten Dana Barrett (Sigourney Weaver), kendi evinin mutfağında biraz korku yaşadıktan sonra Ghostbusters'a gelir ve yardımlarını ister. Hayalet Avcıları, mutfağında "Zuul" ismi etrafında dönen paranormal bir deneyimi anlatırken onun deli olmadığını belirlemek için birkaç test yapar. Peter, Dana'ya romantik bir şekilde yaklaşma fırsatını yakalar ve onunla birlikte daireye gider. Ghost Sniffer'ı kullanarak yeri kontrol eder, ana odada ve yatak odasında hiçbir şey bulamaz. Dana daha sonra onu mutfağa yönlendirir ve orada tezgahta kendi kendine pişen yumurtaları bulur, ancak doğru kullanmasına rağmen Ghost Sniffer'da herhangi bir ölçüm almaz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    5.0

 1. Hayalet Avcıları (Ghostbusters) Türkçe Dublaj İzle
    2 ay Önce -->
  Hayalet Avcıları (Ghostbusters) Türkçe Dublaj İzle Hayalet Avcıları (Ghostbusters) Türkçe Dublaj İzle. Hayaletler konusunda uzmanlaşmış üç uyumsuz parapsikoloji araştırma profesörü, Dr. Egon Spengler (Harold Ramis), Dr. Raymond Stantz (Dan Aykroyd) ve Dr. Peter Venkman (Bill Murray), Columbia Üniversitesi burslarını sonlandırdıktan sonra kendilerini iş ararken bulurlar.Columbia'dan atılmadan önce, New York Şehri Halk Kütüphanesinde bir musallat olayı araştırırlar ve simetrik bir kitap istifleme gördükten sonra onları Kütüphaneden dışarı atan bir hayalet kütüphaneciyle (Gri Hanım) karşılaşırlar.Hayalet Avcıları (Ghostbusters) Türkçe Dublaj İzle. Venkman, Stantz ve Spengler bulgularını paylaşmanın bir yolu olmadan meseleyi kendi ellerine alırlar. Şehirde gezinmek için "Ecto-1" adlı 1959 Cadillac Miller-Meteor Ambulansını kullanarak ve Janine Melnitz'i (Annie) işe alarak eski bir itfaiyeden "Ghostbusters", "profesyonel paranormal soruşturma ve eleme hizmeti" adlı bir işe başlarlar. Potts) telefonları ve büro işlerini halletmek için. 550 Central Park West'ten Dana Barrett (Sigourney Weaver), kendi evinin mutfağında biraz korku yaşadıktan sonra Ghostbusters'a gelir ve yardımlarını ister. Hayalet Avcıları, mutfağında "Zuul" ismi etrafında dönen paranormal bir deneyimi anlatırken onun deli olmadığını belirlemek için birkaç test yapar. Peter, Dana'ya romantik bir şekilde yaklaşma fırsatını yakalar ve onunla birlikte daireye gider. Ghost Sniffer'ı kullanarak yeri kontrol eder, ana odada ve yatak odasında hiçbir şey bulamaz. Dana daha sonra onu mutfağa yönlendirir ve orada tezgahta kendi kendine pişen yumurtaları bulur, ancak doğru kullanmasına rağmen Ghost Sniffer'da herhangi bir ölçüm almaz.
Background
 • GizVip
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Netflix-izle.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
Film izle - Netflix izle - Netflix dizileri izle - Netflix filmleri izle - maksibet - kralbet